پیاده روی تن تاک

کفش پیاده روی تن تاک مشکی

کفش پیاده روی تن تاک مشکی

متخصصان علوم ورزشی با روش های علمی کفش پیاده روی تن تاک را به منظور ورزش آسان و همگانی  پیاده روی طراحی و ساخته اند. کفش پیاده روی تن تاک از لایه های کفی سه لایه تشکیل شده است که باعث جذب اثر ضربه می شود و به همین دلیل پای شما هیچگاه در هنگام راه رفتن و پیاده روی طولانی مدت دچار مشکل، درد و یا خستگی نخواهد شد . کفش پیاده روی تن تاک مشکی به شما کمک می کند تا فشار حاصل از راه رفتن به صورت کاملا یکسان در تمام سطوح کفش پراکنده شود و کمترین فشار ممکن را به کمر و زانوی شما وارد کند. در مجموع، باید گفت کفش پیاده روی تن تاک شما را در پیاده روی های طولانی مدت بدون خستگی کمک خواهد کرد

ویژگی های کفش پیاده روی تن تاک:

  • بهبود حالت تناسب و تعادل بدن در حال ایستاده و راه رفتن
  • افزایش حرکت و فعالیت  ماهیچه های بدن شما در هنگام پیاده روی های کوتاه مدت و طولانی مدت
  • افزایش مصرف انرژی در پیاده روی (به بدن شما کمک م کند در یک بازه زمانی مشخص انرژی بیشتری را صرف کند که موجب چربی سوزی می شود.)
  • کاهش فشار وارد شده بر کمر شما

کفش پیاده روی تن تاک مشکی

کفش پیاده روی تن تاک کفشی برای بهبود استایل بدن شما، آسان کردن پیاده روی و سرعت بخشیدن به تناسب اندام. طراحی چند لایه انجام شده در کفش تن تاک باعث می شود تا بدن شما در هنگام راه رفتن و در حالت ایستاده شکل صحیحی به خود بگیرد و از ایستاده ها و راه رفتن های نافرم جلوگیری می کند، بنابراین تحرک ماهیچه ها افزایش می یابد و فشار وارد شده به کمر را به حداقل می رساند و شما می توانید در زمان بیشتر با سرعت باورنکردی راه بروید و اه بروید و از راه رفتن خود لذت ببرید، پیاده روی سریع باعث می شود تا ضربان قلب افزایش یافته وهمچنین سرعت گردش خون در بدن با سرعت بیشتری انجام شود، این روال باعث سوختن کالری در بدن و نهایتا لاغری و تناسب اندام خواهد شد.

با کفش تن تاک، پیاده روی به شیوه درست آن انجام می شود و به خاطر کفی سه لایه اثر ضربه های وارد شده در برخود پاشنه شما با زمین کاهش می ییابد و فشاری به کمر و زانو وارد نمی شود در نتیجه شما به شیوه درست راه رفته اید و از راه رفتن خود لذت برده اید و عمل کالری و چربی سوزی افزایش می یابد، شما می توانید به وسیله کفش پیاده روی تن تاک هر روز مسافت بیشتری را طی کنید. و نه تنها خسته نشوید بلکه از راه رفتن خود مانند یک ورزش تفریحی لذت ببرید همچنین این کفش به دلیل داشتن ظاهری شیک و کاملا استاندارد می تواند در مکان های رسمی مانند اداره، مدرسه و حتی دانشگاه استفاده شود. پس برای خرید این محصول عجله کنید سایت پرفکت استپس به شما پیشنهاد می کند از سایر محصولات تن تاک نیز دیدن فرمایید.

کفش پیاده روی تن تاک مشکی

خرید

قیمت: فقط ۱۲۷۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *