پرفکت استپس اسمارت

کفش پرفکت استپس اسمارت – مشکی

کفش پرفکت استپس اسمارت – مشکی

کفش پرفکت استپس اسمارت - مشکی

چرا کفش پرفکت استپس؟!

کفش پرفکت استپس ۲۰۱۵ سری اسمارت به بدن توازن و ترازمندی درستی می دهد. برخلاف کفشهای پاشنه بلند که مرکز ثقل بدن را به جلو می برد یا کفش تخت که بدن را به عقب متمایل می کند ، کفش پیاده روی سبب می شود که پشت خود را صاف نگه داریم و حالت متوازنی به بدن بدهیم.

درون کفش  بالشتکی هم قرار گرفته تا وقتی پا برروی زمین فرود می آید تا حد امکان از فشار ضربه کاسته شود.

کفش پیاده روی نه تنها از درد مفاصل و ستون مهره ها جلوگیری می کند بلکه کمک می کند تا پیاده روی حداکثر حالت تمرین ورزشی را داشته باشد.

کفش پرفکت استپس سری اسمارت با طراحی جدید سال ۲۰۱۵ کفشی راحت است که بدون اینکه نیازی به باشگهای ورزشی باشد به فرم گرفتن بدن کمک می کند.

با فعال سازی ماهیچه هایی که تا پیش از آن استفاده چندانی از آنها نمی شد از پاشنه گرفته تا انگشتان موجب حرکت پا می شود و هنگام فعالیت ، بدن را وادار به سوزاندن کالری بیشتر می کند.

این کفش دارای تنوع رنگ بسیاری است که نمونه ی رنگ های دیگر این کفش را در زیر مشاهده می کنید.

در کل باید گفت همه آنچه که از یک کفش پیاده روی و شیک انتظار دارید در پرفکت استپس به صورت یکجا جمع شده است.

کفش پرفکت استپس اسمارت - مشکی

ویژگیهای کفش پرفکت استپس ۲۰۱۵ سری اسمارت :

۱- رویه کفش پرفکت استپس سری اسمارت از پارچه ضد بو، ضد حساسیت و مقاوم در برابر عوامل فیزیکی ساخته شده و می توان با خیال راحت بدون نگرانی برای خراب شدن شست.

۲- رویه کفش پارچه ای باعث جریان هوا در کفش شده و جلوی عرق کرد پای شما را می گیرد.

۳- کفی کفش پرفکت استپس سری اسمارت از جنس پارچه ای مخصوص است که از به وجود آمدن بوی نامطبوع جلوگیری می کند و بسیار نرم و راحت است.

۴- کفی کفش پرفکت استپس سری اسمارت از جنس پلی اورتال که بسیار سبک و فوق العاده مقاوم است و در قسمت هایی از کف کفش که احتیاج به مقاوم سازی بیشتر جهت افزایش طول عمر کفش بوده از یک ترکیب پلیمری دیگر استفاده شده که این مسئله با حفظ نرمی و راحتی کفش دوام ان را افزایش می دهد. و شما با خرید پرفکت استپس کفش تا مدتها می توانید از آن استفاده کنید و از راه رفتن لذت ببرید.

با خرید کفش پرفکت استپس اسمارت شما می توانید از همه این مزایا به صورت یکجا استفاده کنید.

خرید

قیمت: فقط ۸۴۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *