پیاده روی تن تاک

کفش تن تاک چهارفصل مشکی نقره ای

کفش تن تاک چهارفصل مشکی نقره ای

کفش تن تاک چهارفصل مشکی نقره ای

این محصول یکی از جدیدترین مدل کفش های تن تاک با طراحی بسیار زیبا و با دوام است که برای راحتی فرد در هنگام راه رفتن ورزش، رانندگی و حتی در محیط کار طراحی شده است.و هیچ گونه فشاری به پای فرد وارد نمی کند.این کفش برای کسانی که مجبور هستند برای مدت طولانی سرپا بایستند هم بسیار مناسب است زیرا هیچ فشاری به پاها وستون فقرات وارد نمی شود. 
جنس رویه کفش :

این کفش به دلیل داشتن رویه کتانی و  تنفس پذیر از عرق کردن و بو گرفتن پای شما در کفش جلوگیری می کند این رویه همچنین بسیار بادوام بوده و عمر آن طولانی است و شما می توانید مدت ها از این کفش استفاده کنید و از داشتن آن لذت ببرید.

کفش تن تاک چهارفصل مشکی نقره ای

جنس زیره کفش  :
نوع زیره : جنس کفی کفش EVA می باشد که ضد سایش و ضد شکنندگی بوده و در مقابل سرما و گرما کاملا مقاوم می باشد . این زیره ها بسیار انعطاف پذیر هستند و به هیچ وجه فرم خود را از دست نمیدهد.
وزن : وزن زیر این کفش نسبت به سایر مدلهای آن حداقل است.
عایق حرارتی : در هنگام رااه رفتن با این کفش حرارت زمین به پای شما منتقل نمی شود.
این زیره ضد سایش است و به هیچ وجه دچار شکستگی نمی شود. و اصطکاک آن در حد متوسط است.
و همچنین مواد به کاربرده در این نوع زیره بسیار نرم  و انعطاف پذیر کی باشد می باشند.
طرح آج های زیر کفش امکان کاربری های مختلف رو در شرایط متفاوت فراهم میکند .

کفش تن تاک چهارفصل مشکی نقره ای

این کفش بسیار سبک و دارای وزنی در حدود ۵۰۰ گرم است که همین وزن کم نسبت به مدل های مشابه هم یکی از دلایلی است که باعث شده است راه رفتن با این کفش لذت بخش باشد.

این محصول کاملا ایرانی است و نسبت به موارد مشابه خارجی کیفیت بسیار فوق العاده ای دارد. با خرید این محصول ایرانی علاوه بر بهره بردن از همه مزایای یک کفش خوب از کار و سرمایه ایرانی نیز حمایت کنیم.

خرید

قیمت: فقط ۹۹۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *