مقاله

تاثیر کفش مناسب بر خوش تیپی آقایان

تاثیر کفش مناسب بر خوش تیپی آقایان

تاثیر کفش مناسب بر خوش تیپی آقایان

این روزها اکثر آقایان برای خوش تیپی و جذابیت خود ارزش بسیاری قائل هستند و زمان و پول زیادی برای رسیدن به این هدف هزینه می کنند. اما بعضی از آنها ممکن است به دلیل نا آگاهی از بعضی از عوامل و نکته های تاثیر گزار بر خوشتیپی در رسیدن به این هدف ناکام باشند شاید برایتان جالب باشد که کفش شما می تواند یکی از تاثیرگزار ترین این عوامل باشد به همین دلیل در این مقاله در نظر داریم تاثیر کفش مناسب بر خوش تیپی آقایان را بررسی کنیم. اگر شما هم می خواهید جذاب تر از همیشه به نظر برسید تا انتها این مقاله را دنبال کنید. و شک نکنید که بعد از خواندن این مطالب می توانید تصمیمات بهتری برای خوش تیپی خود بگیرید.

کفش مناسب و تاثیر آن در نگاه اول:

شما تصور کنید که فردی را می بینید که کت و شلوار بسیار زیبا و گران قیمت همراه با کمربند و ساعت مارک به تن دارد اما این فرد کفشی کاملا نامناسب با این پوشش یا کفشی کثیف به پاها داشته باشد آیا واقعا او را فردی جذاب خواهید دید باید گفت نه هرگز این گونه نیست. اما ایا کفش مناسب همیشه کفش گران قیمت است. مطمئنا اینگونه نیست! کفش مناسب کفشی است که با لباسی که شما می پوشید سنخیت داشته باشد و در عین حال پای شما را که قلب دومتان است را اذیت نکند.

ممکن است شما یک بازاریاب باشید که ظاهرتان خیلی برایتان اهمیت دارد و از طرفی باید در کمال صبر و حوصله پارت زیادی از یک روز را با افراد مختلف صحبت کنید و آنها را متقاعد کنید که از کالا یا خدمات شما استفاده کنند خب طبیعی است که اگر شما کفش نامناسبی که صرفا زیبا است را بپوشید پاهایتان دچار خستگی و فشار می شوند و بعد از گذشت یک زمان مشخص به علت فشاری که به پاها یا بعضا به کمرتان وارد شود دیگر حوصله این را نداشته باشید که صبورانه به سوالات مخاطب خود گوش دهید و کسی را که می توانست یک مشتری خوب برای شما باشد را برنجانید.

تا اینجا متوجه شدید که کفشی که شما را خوشتیپ می کند این وظیفه را هم دارد که از سلامت پاهای شما نیز مراقبت کند.

نکته بعدی این است که شما اصولا طرفدار چگونه لباس پوشیدنی هستید آیا از آن دسته از افرادی هستید که همیشه دوست دارید لباس های رسمی و کت و شلوارهای متفاوت بپوشید اگر این گونه است شما به یک جفت کفش چرمی، رسمی زیبا و درخشان نیاز دارید که همان گونه که عرض کردم مانند کفش طبی سلامت پاهایتان را تنظیم کنید شاید بگویید مگر همچنین کفشی وجود دارد؟ پاسخ ثبت است؛ بله! کفش چرمی تن تاک که در ایران با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تهیه شده است.

1,590,000 افزودن به سبد خرید

اگر فردی هستید که پوشیدن لباس های اسپرت و جین را ترجیه می دهید و سلامت پاهایتان برایتان اهمیت دارد باید بگوییم شما خوش شانس تر هستید زیرا سایت تن تاک 

برای شما کفش های متنوع تری تهیه کرده است که به دلیل داشتن کفی و رویه های مناسب و ظاهری زیبا می توانند کمک زیادی به شما و جذاب شدنتان بکنند. از جمله آنها می توان کفش چهارفصل تن تاک را نام برد.

990,000 انتخاب گزینه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *