مقاله

ویژگی ها و مزایای کفش لاغری پرفکت استپس

ویژگی ها و مزایای کفش لاغری پرفکت استپس

ویژگی ها و مزایای کفش لاغری پرفکت استپس

این روزها در سایت های مختلف در مورد کفش پرفکت استپس تبلیغات زیادی می بینید اما همه آنها اطلاعات کامل در مورد نحوه ساخت ای کفش ها و مزایایی ه دارند در اختیار کاربران قرار نداد اند به همین دلیل قصد داریم در این پست ویژگی ها و مزایای کفش لاغری پرفکت استپس را شرح دهیم تا کاربران عزیز سایت پرفکت استپس با آگاهی بیشتر بتوانند کفش مناسب را انتخاب کنند.

طراحی علمی کفش های پرفکت ستپس

در مورد داستانی که موجب تولید اولین کفش پرفکت استپس شد حتما مطالبی شنیده اید؛ یک دانشمند و مهندس سوئیسی به نام کارل مولر در یکی از سفرهای خود به یکی از مناطق کره جنوبی متوجه شد که مردم این کشور کمتر دچار درد های مفاصلی، زانو و کمر درد می شوند و افرادی هم که با این مشکل موجاه می شوند با پیاده روی کردن بر روی مزارع برنج این مشکلات را برطرف می کنند او بعد از مشاهده این اتفاقات تصمیم رفت راز این امر را کشف کند. بعد از بررسی هایی دریافت که مزارع برنج به علت داشتن سطوح نرم و صاف باعث می شوند که فشار زیادی به پاها در حین راه رفتن وارد نشود. همچنین باعث می شود که آنها به درست ترین شکل ممکن بر روی پاهای خود بایستند.

او تصمیم گرفت که این امکان را برای همه افراد فراهم کند که بتوانند بر روی سطوح ماسه ای و چمنی نرم راه بروند. تا اینکه این ایده را ارائه داد که کفش هایی ساخته شوند که کف آنها به گونه ای طراحی شود که همان نرمی و ویژگی های مزارع برنج را داشته باشد. کفشی که کف آن از لایه های مختلف ساخته شده باشد تا ضربات ناشی از راه رفتن را بر روی زمین های سفت و سخت را خنثی کند و هم به درست ایستادن افراد کمک کند. حاصل این تحقیقات و مشاهدات منجر به تولید کفش فوق العاده پرفکت استپس شد.

کفشی که با فعال سازی ماهیچه هایی که تا پیش از آن استفاده چندانی از آنها نمی شد؛ سبب شد که از پاشنه گرفته تا انگشتان در راه رفتادن شرکت کنند و فعالیت آنها موجب شود که افراد بتوانند مدت زمان بیشتری را بدون خستگی راه بروند و کالری بسوزانند و وزن خود را کم و اندام خود را فرم دهند.

مزایا ی کفش لاغری پرفکت استپس Perfect Steps :

کاهش وزن و تناسب اندام

کاهش سایز

سوزاندن کالری و دفع چربی های اضافه در نواحی مختلف مانند شکم و پهلو

فرم دهی به اندامها بدون نیاز به باشگاه ورزشی

کمک به صاف وخوش فرم شدن پشت و کمر و بهبود سلامت عمومی

کمک کردن به روند درمان بسیاری از بیماری های مربوط به پا، زانوها و کمر

خرید اینترنتی راحت و تحویل درب منزل

داشتن قیمت بسیار مناسب

تنوع در رنگف طرح، اندازه و قیمت

مناسب برای آقایان و خانوم ها در تمامی گروه های سنی

استفاده از رویه پلی یورتان برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن کفش و افزایش طول عمر آن

نکته ای که پرداختن به آن خالی از لطف نیست این است که بسیاری از کسانی که به دنبال یک کفش مناسب و طبی هستند برایشان این سوال پیش می آید که کفش تن تاک و پرفکت استپس چه تفاوتی با هم دارند و کدام یک را خریداری کنند. برای رفع این دغدغه باید گفت که این دو کفش تفاوت چندانی با هم ندارند و هر دوی آنها با یک هدف و یک تکنولوژی تهیه می شوند و بیشترین تفاوت در ظاهر و رنگ بندی و تنوع آنها است که انتخاب یکی از بین این دو نمونه بیشتر به سلیقه شما بستگی دارد.

از اولین و معروف ترین کفش های این شرکت می توان به کفش پرفکت استپس سری هلس واک اشاره کرد که برای تهیه و آشنایی بیشتر با آن می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

1,750,000 انتخاب گزینه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *